Aktuality

Hrabyně má nový malotraktor!

31. července 2020 | Jako náhradu za starší stroj si obec Hrabyně pořídila nový malotraktor ŠÁLEK VEGA EXELENT s čelním nakladačem.

Předání ZETORU PROXIMA HS 100

31. července 2020 | ZETOR PROXIMA s hydrostatickou převodovkou s 3-stupňovým násobičem a elektrohydraulickým reverzorem
si zakoupil pan Janča ještě se starou emisní normou bez močoviny.

OPRAVENÉ PROSTORY SERVISU NOVĚ V PROVOZU

24. července 2020 | Po úspěšném přestěhování servisu z Hlučína do Opavy mají naši mechanici nové zázemí ve zrekonstruovaných prostorách... Přibyl nový jeřáb a další technika pro profesionální opravy..

Předání malotraktoru TYM T503 HST obci Svobodné Heřmanice

9. července 2020 | Ve Svobodných Heřmanicích mají nový 50-ti koňový traktor s čelním nakladačem. Jihokorejský TYM T503, který se u nás prodává zároveň jako Zetor Utilix je vítěz v poměru cena/kvalita. Svobodné Heřmanice si pořídili verzi HST s hydrostatickou převodovkou, která umožňuje velmi citlivou práci s nakladačem a vysoký komfort ovládání. Traktor je v základu vybaven klimatizovanou kabinou a odpruženou sedačkou.

Poslední možnost nakoupit malotraktor (25 k - 68 k) se starou emisní normou!

21. května 2020 | V létě budou k dispozici poslední skladové traktory TYM se starou emisní normou. Kvůli nové emisní normě STAGE V pak zdraží o 20 až 30 % všechny malotraktory, od všech značek. Traktory pak budou muset mít další technologie jako močovina a DPF fitlry apod., které je prodraží a zvýší náročnost servisu. Většina ostatních značek už nemá traktory se starou emisní normou skladem.

!!!STĚHOVÁNÍ DO OPAVY!!!

20. května 2020 | AGROSERVIS Hlučín, s.r.o. se bude stěhovat. Dlouhodobě plánovaný přesun na pobočku v Opavě se uskuteční od 1.6.2020. V současnosti se dokončují stavební úpravy kanceláří, skladu, showroomu a hlavně dílen, takže náš servis bude disponovat kvalitním zázemím a dostatečně velkými prostory. Budeme se těšit!

Nový Pöttinger NOVACAT 301 ALFA MOTION PRO

19. května 2020 | Naši mechanici zprovozňují nový Pottinger NOVACAT 301 ALFA MOTION PRO - stroj roku 2020 - pro našeho zákazníka.

Předání mulčovače MTR od firmy Rybářtech obci Kobeřice

12. května 2020 | Tento dvoumetrový mulčovač od českého výrobce vyrobený z kvalitního Hardoxu s bočním hydraulickým posuvem byl nainstalován do čelního závěsu ZETORU PROXIMA.

Předání Zetoru PROXIMA HS 100 s novým designem

30. dubna 2020 | Firma DEFIS zemědělské služby s.r.o. z Velkých Heraltic si dnes na pobočce v Hlučíně přebrala nový ZETOR PROXIMA HS 100.

Mimořádné kolo příjmu žádostí o dotace z PRV

24. dubna 2020 | PRV 4.1.1 Investice do zemědělských podniků 4.2.1. Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů.

Strana výpisu

1